The Medium - horror w dwóch światach jednocześnie w nowym zwiastunie

W mrocznym Krakowie.

W trakcie wydarzenia Xbox Games Showcase zaprezentowano nowy zwiastun The Medium - horroru przygotowywanego przez polskie studio Bloober Team, czyli twórców Layers of Fear i Observer.

Materiał prezentuje jedną z kluczowych mechanik gry, czyli jednoczesną eksplorację dwóch wymiarów: rzeczywistego i duchowego. Produkcja będzie renderowała (czyli wyświetlała na ekranie użytkownika) sceny w obu światach w tym samym czasie.

W opublikowanym zwiastunie przedstawiono sekwencje, w których główna bohaterka - Marianna - przemierza lokacje równocześnie. Akcja prezentowana jest na podzielonym obrazie (w pionie lub poziomie).

Z ujawnionych dotychczas informacji wynika, że działanie w jednym wymiarze wpłynie na drugi (i odwrotnie), co przyda się w rozwiązywaniu przygotowanych przez twórców łamigłówek.

the_medium_dwa_ekrany
W niektórych momentach gra wyświetli dwa światy jednocześnie

Gracze wcielą się we wspomnianą Mariannę, która jest tytułowym medium. Bohaterka nękana jest wizją morderstwa dziecka, czemu spróbuje zapobiec. W tym celu uda się do opuszczonego hotelu na terenie Krakowa. Premiera pod koniec 2020 roku na PC i Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami