Ghost of Tsushima podbija Japonię - gry brakuje w sklepach

Sony pracuje nad uzupełnieniem zapasów.

Ghost of Tsushima najwyraźniej cieszy się dużą popularnością wśród Japończyków. Okazuje się, że niektóre sklepy w Kraju Kwitnącej Wiśni wyprzedały posiadane zapasy i czekają na dostawy.

O brakach egzemplarzy pudełkowego wydania gry poinformowali na Twitterze przedstawiciele japońskiego oddziału Sony. Uspokoili jednak, że wkrótce sprzedawcy powinni otrzymać kolejne kopie tytułu.

„Ghost of Tsushima zostało odebrane lepiej niż myśleliśmy i w niektórych sklepach wyprzedano zapasy. Obecnie trwa produkcja dodatkowych sztuk, ale wersja cyfrowa jest dostępna za pośrednictwem PS Store” - napisano.

Zobacz: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Grę docenili nie tylko odbiorcy. Japoński magazyn Famitsu przyznał tytułowi maksymalną notę - 40/40 - na którą składają się oceny czterech redaktorów. To trzeci projekt od zachodniego studia z idealnym werdyktem pisma.

Ghost of Tsushima dostępne jest na PS4. Akcję osadzono w 1274 roku na tytułowej wyspie Cuszima, opanowanej przez najeźdźców z Mongolii. Gracz kieruje Jinem - jednym z ostatnich samurajów, który stara się walczyć z okupantem.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami