Assassin's Creed Valhalla - zmiana płci postaci w krótkim wideo

Szybka transformacja.

Krótkie nagranie z Assassin's Creed Valhalla prezentuje, w jaki sposób gracze mogą w dowolnej chwili zmienić płeć Eivor, czyli głównego bohatera lub bohaterki gry. Procedury dokonujemy nie z poziomu właściwej rozgrywki, a menu.

Jak widać poniżej, gracz może wybrać opcję „Selekcji strumienia DNA”, aby zadecydować, czy Eivor ma być mężczyzną, czy kobietą. Decyzja na początku przygody nie wyklucza więc zmian w trakcie rozgrywki.

Twórcy Valhalli już wcześniej podkreślali, że obie płcie będą kanoniczne dla historii - w przeciwieństwie do Odyssey, w którym do kanonu zaliczono tylko Kassandrę.

Wygląda na to, że możliwość swobodnej zmiany płci deweloperzy usprawiedliwili nową funkcją Animusa, czyli urządzenia, które w serii Assassin's Creed służy do przeżywania wspomnień przodków.

Premiera Assassin's Creed Valhalla odbędzie się 17 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami