W sierpniu do CoD Warzone przyjedzie pociąg - sugeruje nowe wideo

Ze skarbami?

Infinity Ward wysłało do jednego ze streamerów nagranie, które wskazuje, że niedługo do Call of Duty Warzone przyjedzie pociąg.

Film otrzymał użytkownik o pseudonimie Nickmercs. Wideo przedstawia ujęcie zarejestrowane z perspektywy pociągu. W materiale zauważyć można przelatujący w pobliżu helikopter, a także usłyszeć charakterystyczny dźwięk.

To jednak nie wszystko, ponieważ w górnej części ekranu widoczna jest data 5 sierpnia 2020 roku. Spekuluje się, że tego właśnie dnia wspomniany pojazd pojawi się w Call of Duty Warzone - najpewniej wraz ze startem następnego, piątego sezonu rozgrywek.

Wprowadzenie do gry pociągu sugerowały niedawne doniesienia. Maszyna miałaby być wypełniona zróżnicowanym wyposażeniem dla graczy i jeździć po mapie Verdańska, gdzie toczą się wieloosobowe boje. W planach jest ponoć też otworzenie stadionu piłkarskiego.

Na razie jednak Activision i Infinity Ward nie ujawniły szczegółów na temat kolejnego sezonu Call of Duty Warzone. Niewykluczone, że więcej informacji przedstawią wkrótce.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami