Pakiet dwóch części Overcooked zmierza na PS5 i Xbox Series X

W odświeżonej wersji.

Firma Team17 ujawniła, że dwie części Overcooked (wraz z DLC) jeszcze w tym roku pojawią się na PS5 i Xbox Series X w zbiorczym pakiecie o nazwie All You Can Eat.

Obie gry to nastawione na zabawę w kooperacji produkcje, w których musimy według określonego przepisu przygotowywać potrawy. Na przeszkodzie stoi między innymi czas, w którym trzeba zrealizować dane zadanie.

Na konsole następnej generacji trafią odświeżone wydania, z możliwością zabawy w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Nie zabraknie nowości: dodatkowych etapów, postaci kucharzy, elementów kosmetycznych i osiągnięć do odblokowania. Do tego międzyplatformowy multiplayer.

overcoocked_crossplay
Pojawi się crossplay

W planach są też opcje ułatwiające zmagania, w tym tryb wspomagający. Ten ostatni wydłuży czas trwania rundy i okres, w którym należy przygotować posiłek, a także pozwoli ominąć trudniejsze plansze. Ponadto twórcy przygotowują funkcję wyświetlania tekstu dla daltonistów.

Źródło: Polygon

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami