Ghost of Tsushima - wszystkie pojedynki

Lokalizacja wszystkich pojedynków na Toyotamie.

Na tej stronie przedstawiliśmy lokalizację miejsc, gdzie odbywają się pojedynki w Ghost of Tsushima. Ten rodzaj starcia charakteryzuje się walką jeden na jednego, podczas której możesz używać tylko swojej katany. Nie można bowiem korzystać z łuku i gadżetów. Tego typu starcia przypominają walki z bossami, którzy często atakują za pomocą czerwonego i niebieskiego błysku.

Jak odnaleźć pojedynki? Skorzystaj z naszych map i wskazówek poniżej. Na arenie walki czeka przedstawiciel słomianych kapeluszy, z którym będziesz się pojedynkował.

Cuszima składa się z trzech obszarów: Izuhary, Toyotamy i Kamiagata, ale tylko na Toyotamie odnaleźć można miejsca do pojedynkowania. Dostęp do tej części wyspy odblokujemy podczas przechodzenia głównego wątku fabularnego.

Toyotama składa się z 5 regionów: Akashimy, Umugi, Otsuny, Kushi i Kubary. Aby dowiedzieć się, w jakim obszarze gry przebywasz, oddal maksymalnie mapę gry.

Z074

Pojedynki to niejedyne znajdźki w grze. Możesz również sprawdzić, gdzie znajdują się inne znajdźki i sekrety w Ghost of Tsushima.

Umugi

Z071

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Otsuna i Kushi

Z072

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Kubara

Z073

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami