Ghost of Tsushima - Mury Yarikawy

Przedostajemy się do Yarikawy.

Po zakończeniu zadania Nowy horyzont w Ghost of Tsushima masz do wykonania kilka misji głównych, które możesz zrealizować w dowolnej kolejności. Jedną z nich jest quest Mury Yarikawy, który jest początkiem dłuższej serii zadań.

Misja rozpoczyna się od spotkania z Yuną i Taką. Podążaj za nimi, jadąc na koniu. Dotrzecie do wzgórza, z którego przyjrzycie się twierdzy i terenowi wokół niej (musisz wypatrzyć trzy strategiczne punkty).

Twoim zadaniem jest przekraść się przez wrogi obóz, by dostać się do miasta Yarikawa. Nie daj się zauważyć, a skrytobójstwa potraktuj tylko jako konieczność, by strażnicy nie spostrzegli ciała. Przekradaj się od punktu do punkty, mijając wrogów.

Idź w dół ścieżki. Obok wozu zauważysz Mongoła pracującego przy wozie. Tego przeciwnika możesz zabić, nie obawiając się, że ktoś zauważy zwłoki.

189
190

Następnie poczekaj, aż wrogi jeździec (1) odjedzie i przekrocz bramę (2). Wejdź w zarośla po lewej stronie i przejdź pomiędzy ogniskiem a wozem (3), gdy odejdzie strażnik.

191

Schowaj się w kolejnych zaroślach, a potem wskocz do rzeki. Idź w prawo, a dotrzesz do małego wodospadu (4), za którym znajduje się ukryte przejście do miasta.

W jaskini wespnij się po drabinie, by dostać się twierdzy. Po zakończeniu rozmowy z miejskimi strażnikami, udaj się za nimi najpierw do głównej bramy, a potem do Ujimasy, tutejszego przywódcy. Gdy skończysz rozmawiać z nim, podejdź do Taki, który znajduje się niedaleko. Tym sposobem zakończysz zadanie.

Następnie: Ghost of Tsushima - Tchórz Yarikawy

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Wiadomość w płomieniach

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami