Ghost of Tsushima - latarnie: obszar Toyotama

Lokalizacja wszystkich latarni na Toyotamie.

Na obszarze Toyatamy znajdziemy trzy latarnie morskie. Rozpalając ogień na szczycie tych budynków, zwiększymy legendę ducha, która to z kolei wpływa na otrzymywane punkty techniki.

Na tej stronie przedstawiliśmy położenie latarni na Toyotamie, środkowej części Cuszimy, obszaru, do którego dostęp odblokujemy w drugim akcie.

Jak odnaleźć latarnie morskie? Skorzystaj z naszych map i wskazówek poniżej. Pamiętaj też, że ten rodzaj znajdziek widać z daleka - to charakterystyczne wysokie budynki położone nad morzem.

Toyotama składa się z 5 regionów: Akashimy, Umugi, Otsuny, Kushi i Kubary. Aby dowiedzieć się, w jakim obszarze gry przebywasz, oddal maksymalnie mapę gry.

Z074

Jeśli szukasz latarni w innych obszarach, sprawdź stronę wszystkie latarnie. Możesz również sprawdzić, gdzie znajdują się wszystkie znajdźki i sekrety w Ghost of Tsushima..

Akashima

Z069

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Kubara

Z070

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami