FIFA 21 - poznaliśmy gwiazdy z okładek?

Kylian Mbappe i trzech innych piłkarzy.

Na okładkach różnych wersji FIFA 21 mogą pojawić się Kylian Mbappe z Paris Saint-Germain, Trent Alexander-Arnold z Liverpoolu, Joao Felix z Atlético Madrid i Erling Haaland z Borussii Dortmund - wynika z niepotwierdzonych informacji.

Nazwiska wspomnianych piłkarzy pojawiły się w kodzie źródłowym zwiastuna FIFA 21, który - jak dostrzeżono na oficjalnym kanale EA w serwisie YouTube - zadebiutuje już jutro o godz. 17:00.

Po tym, jak gracze odkryli potencjalne gwiazdy z okładki, zawodnicy zniknęli z kodu źródłowego. Wciąż nie potwierdza to jednak informacji, na szczegóły musimy poczekać do jutra.

FIFA 21 zadebiutuje w tym roku nieco później niż zwykle, bo 9 października. Gra trafi na PC, PS4, Xbox One i Switch, a potem także na nową generację konsol.

f2
Mbappe pojawił się już w materiałach promocyjnych nowej Fify, więc to prawdopodobny kandydat do miejsca na okładce

Next-genowa wersja gry ma zaoferować między innymi usprawnione oświetlenie i realistyczniejsze animacje. EA obiecuje, że zawodnicy będą się na boisku zachowywać bardziej „ludzko”.

Źródło: WindowsCentral

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami