FIFA 21 - Kylian Mbappe z PSG na okładkach gry

Piłkarz paryskiego klubu "twarzą" trzech edycji.

EA Sports zaprezentowało okładki różnych edycji FIFA 21. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, główną „twarzą” produkcji został Kylian Mbappe z zespołu Paris Saint-Germain.

Młody piłkarz ozdobi pudełka trzech wydań nadchodzącej produkcji - standardowej, mistrzowskiej i ultimate. Na każdej zawodnik pojawi się w innej pozie, a w przypadku ostatniej z wymienionej wersji zastosowano czarnobiały filtr.

fifa_21_okladki_standardowa_mistrzowska
FIFA 21 - okładki gry w wersji standardowej i mistrzowskiej

Nadmienić należy, że EA Sports nazywa Kyliana Mbappe „globalną gwiazdą”, co może sugerować, że w niektórych krajach ujrzymy wizerunki innych graczy. Kod źródłowy zwiastuna produkcji, który ukaże się jutro, sugeruje, że na okładkach pojawią się jeszcze Trent Alexander-Arnold z Liverpoolu, Joao Felix z Atlético Madrid i Erling Haaland z Borussii Dortmund.

fifa_21_ultimate
FIFA 21 - okładka wydania ultimate

FIFA 21 zadebiutuje 9 października na PC, PS4 i Xbox One, a w późniejszym terminie pojawi się na PS5 i Xbox Series X. Wydanie dedykowane konsolom nowej generacji zaoferuje między innymi ulepszone oświetlenie i realistyczniejsze animacje.

Źródło: EA

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami