Ghost of Tsushima - jak zdobyć maski

Gdzie znaleźć maskę na początku gry.

We niektórych materiałach promocyjnych bohater Ghost of Tsushima przedstawiany jest jako postać w masce. Jeżeli zastanawiasz się, jak ją zdobyć lub gdzie znaleźć inne rodzaje, na tej stronie podpowiemy ci, jak to zrobić.

Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie kilku masek we wczesnej fazie gry jest skorzystanie z ołtarzy darów. Ołtarze znajdują się w osadach. Możesz sprawdzić, czy w osadzie znajduje się ołtarz (1), najeżdżając na ikonę danej lokalizacji. Jeżeli ikona ołtarza błyszczy na złoto, możesz z niego zebrać dary.

mas1

Korzystając z ołtarzy, możesz łatwym sposobem odebrać mnóstwo różnych masek - np. maskę groźnego wojownika, zaglądając do ołtarza w Izuharze:

mas2

Drugim sposobem na zdobycie masek jest po prostu branie udziału w misjach fabularnych i pobocznych - za niektóre z nich otrzymasz zbroje, stroje i maski.

Poniżej dwie misje fabularne, za które otrzymasz maskę:

  • Duchy przeszłości - Maska klanu Sakaiów
  • Z ciemności - Maska Ducha

Maski otrzymasz też między innymi za ukończenie linii fabularnych w zadaniach pobocznych związanych z panią Masako oraz Senseiem Ishikawą.

Pozostałe metody uzyskania masek:

Następnie: Ghost of Tsushima - kwiaty: znajdowanie i zbieranie

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - wygnanie: ile trwa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami