EA Sports UFC 4 w akcji - gameplay i nowości w zwiastunie

Fragmenty walki i nie tylko.

Electronic Arts opublikowało nowy zwiastun EA Sports UFC 4, czyli nadchodzącej gry o mieszanych sztukach walki. Nagranie prezentuje najważniejsze nowości i fragmenty rozgrywki.

Wideo przedstawia ujęcia z przykładowych potyczek. Narrator materiału przekonuje, że produkcja jest „najbardziej realistycznym i zaawansowanym symulatorem MMA w historii”, usprawniającym niemalże każdy element starć.

Udoskonalono między innymi animacje - autorzy obiecują poprawione deformacje twarzy i ciała w czasie rzeczywistym, dzięki którym użytkownik doświadczy efektu otrzymanego ciosu. Deweloperzy zmodyfikowali również sterowanie, by gracz miał lepszą kontrolę nad skomplikowanymi uderzeniami.

To nie wszystko: przeprojektowano klincz i mechanikę obalania, która teraz jest płynniejsza i głębsza. Rozbudowano też atakowanie w parterze, by można było zadawać jak najwięcej obrażeń, przy czym broniący się także dostaną więcej możliwości odpierania ofensywy.

ufc_4_trailer
UFC 4 zaoferuje tryb kariery

EA Sports UFC 4 zadebiutuje 14 sierpnia na PS4 i Xbox One. Electronic Arts nie wyklucza jednak, że produkcja zadziała na nowych konsolach - zapewne w ramach wstecznej kompatybilności.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami