Ghost of Tsushima bez ocen użytkowników na Metacritic w dniu premiery

Aktualizacja: Noty można już wystawiać

Aktualizacja (19.07): Metacritic skrócił czas trwania blokady w przypadku Ghost of Tsushima. Jak wskazuje screenshot wykonany przez serwis PushSquare, grę można oceniać od 18 lipca - od godziny 21:00 czasu polskiego. Obecnie średnia not użytkowników wynosi 92 procent.

Zobacz: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

ghost_of_tsushima_skrocony_czas
Źródło: PushSquare

Oryginalna wiadomość (18.07): Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wydane wczoraj Ghost of Tsushima to kolejna gra, której w serwisie Metacritic użytkownicy nie mogą ocenić w dniu premiery i tuż po niej.

Na karcie produkcji we wspomnianym portalu widnieje informacja, że możliwość wystawienia noty pojawi się dopiero jutro - 19 lipca - o godzinie 21:00 czasu polskiego. Podobna wiadomość pojawiła się na podstronie Paper Mario: The Origami King.

ghost_of_tsushima_metacritic
Ghost of Tsushima można ocenić dopiero jutro

Ograniczenie wprowadzono w ubiegłym tygodniu, o czym już pisaliśmy. Wdrożenie rozwiązania potwierdzili teraz oficjalnie przedstawiciele Metacritic w oświadczeniu wystosowanym serwisowi Kotaku.

„Niedawno zaimplementowaliśmy 36-godzinny okres oczekiwania na możliwość wystawienia oceny przez użytkowników w naszej sekcji gier, by gracze mieli czas na zapoznanie się z tytułem przed napisaniem recenzji. System dodaliśmy po analizie zgromadzonych danych oraz opiniach recenzentów i branżowych ekspertów” - napisano w oświadczeniu.

Metacritic o tym nie wspomina, ale spekuluje się, że ograniczenie wprowadzono po przypadku The Last of Us 2. Produkcji studia Naghty Dog tuż po premierze pozycji użytkownicy masowo wystawiali skrajnie negatywne oceny.

Źródło: Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami