Far Cry 6 w 4K tylko na Xbox One X i Xbox Series X - twierdzi Ubisoft

AKTUALIZACJA: Firma prostuje informację.

Aktualizacja: Profil pomocy technicznej Ubisoftu skasował wpis i opublikował inną wiadomość - zaznaczono, że na razie firma nie nie ma nic do ujawnienia o Far Cry 6 w wersjach na inne platformy.

„Precyzując naszą poprzednią wiadomość: zaznaczony na powyższym obrazku tekst odnosi się tylko do konsol Xbox, na których FC6 zadziała w 4K Ultra HD (na Xbox One X i Xbox Series X). Ubisoft Support nie ma na razie żadnych informacji do dodania wydaniach na inne systemy” - napisano.

Oryginalna wiadomość: Far Cry 6 w 4K zadziała tylko na konsolach Xbox One X i Xbox Series X - wynika z wpisu opublikowanego przez przedstawicieli Ubisoftu.

Na grafice promocyjnej strzelanki (gdzie znajdują się symbole wszystkich platform docelowych) umieszczono informację, że gra zaoferuje „4K Ultra HD” tylko na wspomnianych konsolach Microsoftu. Jeden z fanów za pośrednictwem Twittera zapytał wydawcę produkcji, czy to oznacza, że wyższa rozdzielczość nie będzie dostępna na PS4 i PS5.

„Hej! Tak jak napisano na banerze, Far Cry 6 zadziała w 4K Ultra HD tylko na Xbox One [X] i Xbox Series X. Przepraszamy za niedogodności” - napisała osoba, prowadząca profil pomocy technicznej firmy Ubisoft.

Nie jest to na razie jasne, ale wpis zapewne dotyczy wyłącznie wydań konsolowych - wydaje się mało prawdopodobne, by na komputerach nałożono ograniczenia rozmiaru obrazu. Nieznane są jednak przyczyny, dla których wyższa rozdzielczość nie pojawi się na platformach Sony.

Far Cry 6 zadebiutuje 18 lutego 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X. Akcję gry osadzono na tropikalnej wyspie, rządzonej przez dyktatora, któremu wizerunku użyczy aktor Giancarlo Esposito.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami