Xbox Games Showcase skoncentruje się tylko na grach - pokaz w 1080p i 60 FPS

Szczegóły na temat wydarzenia.

Microsoft ujawnił szczegóły na temat Xbox Games Showcase, czyli prezentacji, która odbędzie się 23 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego. Wydarzenie skoncentruje się wyłącznie na grach.

„Widziałem kilka szalonych oczekiwań, więc pomocnym może okazać się fakt, że pokaz skupi się tylko na jednym: grach” - napisał na Twitterze Aaron Greenberg, szef marketingu w dziale Xbox. Dodał, że nie powinniśmy oczekiwać informacji o premierze czy cenie nowej konsoli.

Prezentacja potrwa około godziny, a wydarzenie obejrzymy na żywo (z polskimi napisami) między innymi na Twitchu i serwisie YouTube. W tym ostatnim transmisja będzie w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę, przy czym później Microsoft udostępni zapis w 4K i 60 FPS.

W ramach Xbox Games Showcase zaprezentowane zostaną tytuły powstające w studiach należących do koncernu z Redmond. Nie zabraknie na przykład gameplayu z kampanii fabularnej strzelanki Halo Infinite.

Źródło: Microsoft

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami