GTA Online - poszukiwanie skarbu, unikalny rewolwer

Znalezienie ukrytego skarbu i zdobycie unikalnego rewolweru.

Wraz z jedną z aktualizacji, do GTA Online wprowadzona została nowa aktywność, poszukiwanie skarbów, która nawiązuje do Red Dead Redemption II. W tym poradniku wyjaśniamy jak rozpocząć poszukiwanie skarbów i jak dotrzeć do celu, by zdobyć unikalny rewolwer.

Niedługo po rozpoczęciu swojej przygody w GTA Online otrzymasz maila zatytułowanego „Poszukiwanie skarbu”. By go odczytać, wyciągnij telefon, wejdź w zakładkę E-mail i otwórz wiadomość (1). Zajrzyj do rozdziału jak korzystać z telefonu jeśli nie wiesz jak aktywować to urządzenie.

054

Na twojej mapie oznaczona zostanie strefa, w której do znalezienia będzie skarb. Wywołaj menu interakcji i wybierz opcję Poszukiwanie skarbu (2) jako trasę dla GPS. Zasadę działania systemu nawigacji wyjaśniamy w rozdziale jak korzystać z GPS.

055

Znajdź sobie dobre, terenowe auto, ewentualnie quada i wybierz się do wskazanego celu. Czeka cię długa przejażdżka przez górzyste tereny. Gdy wjedziesz do oznaczonej na żółto na mini-mapie strefy, zlokalizuj platformę widokową (3) ulokowaną na szczycie wzgórza i się tam udaj.

056

Wyprawa samochodem na szczyt odpada, lepiej jest więc dostać się tam na piechotę. Na platformie widokowej znajdziesz kartkę (4) - przeczytaj ją, by pozyskać dodatkowe informacje o poszukiwanym skarbie.

057

Do odnalezienia będą teraz 3 wskazówki, rozrzucone po całej mapie. By do nich dojechać, ponownie wybierz GPS i wskaż opcję Poszukiwanie skarbu. Strefa, w której ukryte są wskazówki, oznaczona jest na mini-mapie żółtym kolorem (5).

058

By znaleźć wskazówkę, wejdź do strefy i nasłuchuj - im bliżej będziesz do celu, tym głośniejszy będzie dźwięk dzwonka. Po dotarciu do miejsca, na ekranie wyświetli się komunikat informujący, że możesz już zbadać ślad (6), za co otrzymasz punkty doświadczenia i gotówkę.

059

Powtórz cały proces 3 razy, w 3 różnych lokalizacjach. Gdy tego dokonasz, otwórz GPS i wybierz opcję Skrzynia ze skarbem (7), by wyznaczyć trasę do miejsca ukrycia skarbu.

060

Teraz tylko musisz wybrać się do wskazanego punktu. GPS doprowadzi cię do samej skrzyni (8), która ukryta jest pod drzewami, obok kilku ciał. Wewnątrz znajdziesz Rewolwer z samonapinaniem, wariant regularnego rewolweru charakteryzujący się większą szybkostrzelnością.

061

Warto podjąć się tego wyzwania zaraz po rozpoczęciu rozgrywki, gdyż pozwoli ci to zdobyć dodatkową gotówkę, doświadczenie i bardzo użyteczną broń. Co więcej, po zdobyciu rewolweru aktywuje się wyzwanie wymagające zabicia 50 celów strzałem w głowę. Gdy je ukończysz, otrzymasz $250,000 w gotówce i unikalną broń do wykorzystania w Red Dead Redemption II.

Następnie: GTA Online - jak grać samemu: zamknięta sesja

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - odholowany pojazd, jak odzyskać auto od policji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami