GTA Online - jak kupić mieszkanie: własny dom

Sprawdź, jak stać się nabywcą własnego domu i kupić nieruchomość.

W GTA Online dostępnych jest kilkadziesiąt różnorakich nieruchomości, jak kluby nocne, bunkry, salony gier czy garaże. Do tej grupy należą także mieszkania. Ich kupno wiąże się z dość dużymi wydatkami, oferują one jednak szereg udogodnień - o których poczytasz w niniejszym rozdziale.

Mieszkania do kupienia znaleźć można w każdej części świata gry. Wszystkie tego typu punkty oznaczone są na mini-mapie ikonką domu z symbolem dolara (1).

067

By móc kupić mieszkanie, musisz zbliżyć się do tablicy z ogłoszeniem sprzedaży (2), która ustawiona jest bezpośrednio przy nieruchomości. Po dotarciu do niej, w lewym górnym rogu ekranu wyświetli się informacja o możliwości zakupu (3).

068

Po wciśnięciu wskazanego przycisku, na ekranie wyświetli się krótka charakterystyka danej nieruchomości (4). Znajdziesz tam informacje o ilości pomieszczeń, cechach szczególnych i o dostępnych miejscach garażowych.

069

Gdy tylko kupisz mieszkanie, na mini-mapie pojawią się ikonki domu i garażu (5 . Jeśli chcesz wejść do mieszkania, musisz po prostu stanąć na niebieskim polu (6) znajdującym się przy drzwiach, po czym pojawisz się wewnątrz nowego nabytku.

070

W każdym mieszkaniu znajdziesz telewizor, gdzie będzie można się zrelaksować i podejrzeć obraz z kamer monitoringu (jeśli nieruchomość je posiada). Możesz także wziąć prysznic, by zmyć krew z postaci. Domyślnie także będziesz się tutaj pojawiać po wejściu do trybu online.

Następnie: GTA Online - Premium: jak odebrać zestaw początkującego kryminalisty

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - garaż: jak kupić i korzystać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami