GTA Online - jak grać samemu: zamknięta sesja

Gra bez innych, losowych graczy.

GTA Online wprowadziło do serii to, czego szukało sporo graczy - możliwość wspólnej rozgrywki z innymi osobami. Jak jednak w przypadku każdego trybu wieloosobowego, w GTA Online często trafić można na złośliwych graczy, których jedynym celem jest zepsucie zabawy innym. Rozwiązaniem problemu jest zamknięta rozgrywka ze znajomymi.

Jeśli masz już dość ciągłych śmierci z rąk innych graczy i chcesz w spokoju wykonywać misje, warto skorzystać z możliwości uruchomienia zamkniętej rozgrywki ze znajomymi. W tym celu musisz wpierw uruchomić grę w trybie dla jednego gracza. Następnie otwórz menu opcji, wejdź do zakładki Online (1) i wybierz opcję Zagraj w GTA Online (2).

062

Do wyboru będzie tutaj kilka opcji, ciebie jednak interesuje przedostatnia, czyli Zamknięta sesja ze znajomymi (3). Po wybraniu tej opcji wrócisz do trybu online, a na mapie będziesz jedynie ty i ewentualnie znajomi, którzy się do ciebie dołączą.

063

Tryb ten nie posiada praktycznie żadnych ograniczeń - możesz nawet przystąpić do misji z innymi graczami, a po meczu wrócisz po prostu do swojej prywatnej rozgrywki. Pamiętaj też, że mimo nazwy, tryb ten nie wymaga wspólnej rozgrywki ze znajomymi - możesz siedzieć na mapie w pojedynkę.

Następnie: GTA Online - garaż: jak kupić i korzystać

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - poszukiwanie skarbu, unikalny rewolwer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami