GTA Online - garaż: jak kupić i korzystać

Jak przechowywać auta i pojazdy w garażu.

W GTA Online nie sposób obejść się bez samochodów - mapa jest zbyt wielka, by móc poruszać się na piechotę. Mimo że pojazdów na mapie w teorii nie brakuje, to zawsze gdy są one potrzebne, to nie da się ich znaleźć. Zamiast więc błądzić przez kilka minut po ulicach w poszukiwaniu wartościowej bryki, warto zakupić garaż i trzymać tam swoje ulubione samochody.

Garaży na mapie świata dostępnych jest kilkadziesiąt. Część z nich odblokowuje się w ramach innych aktywności (jak zakup własnego mieszkania), resztę trzeba kupić. Obiekty tego typu, które możesz kupić, oznaczone są na mapie za pomocą specjalnej ikonki (1).

064

By kupić garaż musisz znaleźć tablicę z ogłoszeniem (2). Zbliż się do niej, a na ekranie wyświetli się informacja o możliwości zakupu (3). Wciśnij wskazany na ekranie przycisk i potwierdź transakcję, by stać się posiadaczem jednego z wielu garaży.

065

Zanim jednak będziesz w stanie z niego korzystać, musisz umieścić w środku samochód. Znajdź interesujący cię model i udaj się do miejsca oznaczonego niebieskim polem (4). Gdy tylko na nie najedziesz, samochód automatycznie zostanie umieszczony w środku. Od tego momentu możesz dowolnie z niego korzystać.

066

Garaże różnią się od siebie pojemnością - niektóre pozwalają przechowywać jeden samochód, inne z kolei kilka. Warto zanadto się nie rozpędzać i nie kupować wszystkich tego typu obiektów w grze. Najlepiej kup kilka garaży w różnych częściach mapy - dzięki temu będziesz w stanie szybko wsiąść do preferowanego przez siebie samochodu, oszczędzając sporo cennego czasu.

Następnie: GTA Online - jak kupić mieszkanie: własny dom

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - jak grać samemu: zamknięta sesja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami