Ghost of Tsushima - Zdrada

Opowieść Masako (4 z 9).

Nadal poszukujemy zabójców rodziny pani Masako w Ghost of Tsushima. Jeśli wykonałeś misję Mąż, na mapie pojawi się ikona zadania Opowieść Masako na wschód od Złotej Światyni. Udaj się do obozu uchodźców i porozmawiaj Junshinem, a potem z Masako.

047

Następnie udaj się do Ariake. W tym celu wsiądź na konia i podróżuj do latarni zgodnie z kierunkiem wiatru, który wskaże ci drogę do celu. Czeka na ciebie walka, gdy dotrzesz do tego miejsca. Pozbądź się łuczników, którzy obsadzili strategiczne miejsce na skałach (1).

048

Gdy wyeliminujesz wszystkich strażników wejdź do latarni (2) i wespnij się po drabinach na jej szczyt, gdzie będzie czekała na ciebie Masako, która dokonała - jak się okazało - połowicznej zemsty.

Wątek pani Masako będzie kontynuowany dopiero gdy dotrzesz do środkowej części Cuszimy - Toyotamy - czyli po wykonaniu zadania głównego: Nowy horyzont.

Następnie: Ghost of Tsushima - Miejsce zwane domem

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Mąż

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami