Ghost of Tsushima - skóra drapieżnika: jak zdobyć

Gdzie szukać skóry do zwiększania limitu broni.

Skóra drapieżnika to bardzo cenny surowiec w Ghost of Tsushima, jako że pozwala zwiększać limit przenoszonej broni dystansowej i podręcznej u trapera. Na tej stronie dowiesz się, jak ją zdobyć.

Aby zdobyć skórę drapieżnika, musisz zabić jedno z drapieżnych zwierząt w grze: dzika, niedźwiedzia lub psa mongolskiego. Każde zwierzę to inna ilość skóry:

  • pies mongolski - 1 skóra
  • dzik - 2 skóry
  • niedźwiedź - 5 skór
sk1

Zwierzę możesz zabić jakimkolwiek sposobem - nawet ogniem czy wybuchem. Nie wpłynie to na ilość zebranej skóry. Skór drapieżników nie uzyskujemy z jeleni.

Jak zdobywać dużo skóry drapieżników

Najlepiej wybrać się do zalesionych terenów na koniu i przemierzać je, czekając, aż na ekranie pojawi się symbol łapy (1). Oznacza to, że w okolicy jest zwierzę.

sk2

Jeśli jest to stado dzików, najlepiej zestrzelić je łukiem lub gonić i zabić kataną. Z małego stadka trzech dzików można uzyskać aż 6 skór.

Niedźwiedź jest bardzo niebezpieczny, więc najlepiej użyć strzały podpalającej lub strzały wybuchowej jeszcze zanim zwierzę skróci dystans.

Psy mongolskie pojawiają się tylko w miejscach okupowanych przez przeciwników, więc należy je traktować tylko jako dodatek do zbierania skór.

Dobrym pomysłem jest przejrzenie dostępnych talizmanów - niektóre z nich, jak talizman inari, zwiększa liczbę zdobywanych zasobów, w tym właśnie skór drapieżników.

sk3

Następnie: Ghost of Tsushima - złoto: jak zdobyć

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - jak odbijać strzały

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami