Ghost of Tsushima - Przeszłość nigdy nie mija

Opowieść z Ishikawy (3 z 9).

Tę misję możesz rozpocząć od razu po zakończeniu zadania: Sensei i uczeń. Porozmawiaj z senseiem w jego dojo, które znajduje się na południe od miasta Hiyoshi. Jeśli nie możesz tam trafić, wybierz odpowiedni quest na mapie, a wiatr doprowadzi cię do celu.

033

Po zakończeniu dialogu, idź za Ishikawą na tył jego dojo. Na tarasie widokowym przyjrzyj się okolicy, by wypatrzeć charakterystyczne punkty (jest ich łącznie pięć). Następnie udaj się, wraz z mistrzem, do nadmorskiej drogi. Musisz samodzielnie znaleźć drogę, ale - jak zawsze - pomoże ci wiatr, który wskaże ci drogę. Możesz skorzystać z konia lub iść pieszo.

034

Dotrzecie do łąki, gdzie stoczysz bitwę z Mongołami. Wesprze cię Ishikawa. Walka nie jest zbyt trudna, ale pamiętaj, aby najpierw pokonać łuczników. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś spróbował pokonać wrogów po cichu.

035

Gdy uporasz się z oponentami, rusz do mostu w pobliżu wybrzeża. Kiedy dotrzesz do mostu (1), licz się, że wpadniesz w zasadzkę. Ukrywając się za skałą (2), ostrzelaj łuczników (3), którzy zaczaili się po drugiej stronie. Możesz strzelić w gniazdo szerszeni, aby się ich szybciej pozbyć. Jednocześnie uważaj na jednostki piechoty, które będą cię nękać. Walcz z nimi tak, aby cały czas osłaniał cię wielki kamień (2).

037

Przejdź przez most i idź w górę ścieżki. Znowu dotrzesz do miejsca, gdzie zmierzysz się z łucznikami (4), prującymi do ciebie z dystansu. Wybij ich i innych wrogów, ukrywając się za skałami. Gdy pozbędziesz się prawie wszystkich przeciwników, wyjdź z bezpiecznego miejsca i zabij niedobitków.

Gdy pokonasz ostatniego Mongoła, ten będzie miał tajemniczą wiadomość dla Ishikawy. Obejrzyj film przerywnikowy, po którym zakończy się zadanie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Droga łuku

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Sensei i uczeń

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami