Ghost of Tsushima - Pokonany kowal

Ratujemy Takę.

Po tym jak zinfiltrujesz obóz Mongołów w misji: Kodeks wojownika w poszukiwaniu Taki, brata Yuny, dowiesz się, że jest przetrzymywany w innym miejscu. Twoim zadaniem jest odnalezienie go i uratowanie.

019

Gdy zbliżysz się do chaty (1) na południu regionu Azamo, usłyszysz rozmowę. Wejdź do środka, by poznać Kenjiego, znajomego Yuny z dawnych lat. Dzięki niemu dostaniecie się do miasta, w którym przetrzymywany jest Taka.

Po zakończeniu filmu przerywnikowego, podejdź do wozu i poczekaj chwilę, aż kobieta i mężczyzna ruszą przed siebie. Idź za nimi. Natraficie na parol Mongołów, dlatego schowaj się w wozie (podejdź na tył pojazdu i wejdź do środa). Kenji bezpiecznie przewiezie was do miasta.

020

Gdy wyjdziecie z wozu, przykucnij i podążaj za Yuną. Przekradaj się obok strażników, nie zwracając na siebie uwagi. Wejdź na dach chaty (2) i przyjrzyj się sytuacji przed wami.

021

Obserwuj handlarza niewolników (3), który po chwili odejdzie. Musisz go śledzić i nie pozwolić mu oddalić się, a jednocześnie nie możesz dać się wykryć. Dlatego musisz za nim cały czas podążać w cieniu, z dala od wzroku strażników.

Zeskocz na ziemię i udaj się w stronę zabudowań po lewej stronie (4). Cały czas obserwuj, gdzie znajduje się znacznik misji, informujący o położeniu handlarza niewolników. Jeśli wyprzedzisz go, to poczekaj w bezpiecznym miejscu za nim. Trzymaj się zarośli i wnętrz budynków, by nie zwracać na siebie uwagi.

022

Kiedy handlarz niewolników dotrze do placu przed ogniskiem (5), dowiesz się, że zamierza zabić Takę. Następnie pójdzie w stronę ogniska. Wejdź na dach i podążaj za nim, trzymaj się lewej - nieoświetlonej - strony. Zabij po cichu strażników, na których się natkniesz.

023

Dotrzesz do mniejszego ogniska (6), obok którego przejdzie handlarz niewolników. Wejdzie do domu (7). Idź za nim i podejdź do niego, gdy ten zbliży się do Taki.

024

Po obejrzeniu scenki przerywnikowej, razem z Yuną i Taką ucieknijcie z obozu. Idź za nimi, by po skrzyniach przejść przez palisadę. Gdy tylko opuścicie fortyfikacje, natkniecie się na patrol Mongołów. Możesz z nimi walczyć, ale lepiej ukryć się w zaroślach (8) i poczekać, aż miną waszą trojkę.

025

Idź dalej drogą, a gdy natkniecie się na kolejny patrol znowu ukryj się w krzakach. Możesz zboczyć z głównej drogi, by nie napotykać wrogów, ale nie oddalaj się za bardzo od traktu. Po chwili zobaczysz znacznik misji (9). Gdy podejdziesz do niego, pojawi się Kenji. Wsiądź na konia i podążaj za towarzyszami. Kiedy dotrzecie do wzgórza, zadanie zakończy się.

Następnie: Ghost of Tsushima - Opowieść senseia Ishikawy

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Kodeks wojownika

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami