Ghost of Tsushima - Pogrzebany honor

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Izahura.

Ten quest w Ghost of Tsushima wykonasz w mieście Zatoka Azamo (1) - dostęp do tego zadania odblokujesz po wykonaniu kilku misji głównych.

130

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

087

Porozmawiaj w mieście z wieśniakiem (2). Udaj za nim do sklepu, by dowiedzieć się. co ma do powiedzenia. Następnie przenieś się za pomocą szybkiej podróży lub po prostu wsiądź na konia i pogalopuj w kierunku, w którym wyznaczy ci wiatr, czyli do domu przy cmentarzu w Azamo.

088
089

Gdy dotrzesz do domu (3), przeszukaj go wewnątrz (misa z jedzeniem) i na zewnątrz (wypalone ognisko i bandaże w beczce). Następnie schowaj się w pobliskich zaroślach (4) i poczekaj na pojawienie się bandytów.

Gdy zakończy się film przerywnikowy, rusz za trzema mężczyznami. Śledź ich tak, aby cię nie zauważyli. Wystarczy, że będziesz trzymał się kilka metrów za nimi. Dotrzecie na cmentarz.

090

Podejdź do nich jak najbliżej, ale pamiętaj, że nie mogą cię zauważyć, dlatego obejdź grupę z boku i schowaj się za drzewem (5) i podsłuchaj ich rozmowę. Następnie podejdź do nich i porozmawiaj z nimi. Po zakończeniu rozmowy podążaj za nimi.

Dotrzecie do farmy, gdzie stoczysz walkę z Mongołami. Broń tego miejsca i nowo poznanych sprzymierzeńców. Gdy pokonasz wrogów, wejdź do domu i porozmawiaj ze zbiegami, których uratowałeś, a którzy nie okazali się w rzeczywistości bandytami.

Jin odprowadzi grupę do Zatoki Azamo i nakaże miejscowym wpuścić zbiegów do miasta. W ten sposób ukończysz zadanie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Drugie oblicze honoru

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Miejsce zwane domem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami