Ghost of Tsushima - kwiaty: znajdowanie i zbieranie

Barwniki do zbroi i broni.

Kwiaty to surowiec, dzięki któremu w Ghost of Tsushima możesz zmienić wygląd wybranych elementów wyposażenia, w tym zbroi.

Kwiatami „płacimy” u kupca, aby nabyć nowe zestawy do ozdabiania miecza lub zmianę koloru łuku i pancerza.

Aby znaleźć kwiaty (1), po prostu przemierzaj świat i wypatruj kolorowych płatków. Jak wszystkie obiekty do zebrania, kwiaty również co pewien czas połyskują.

k1

W Ghost of Tsushima jest wiele rodzajów kwiatów, ale ich kolor nie ma znaczenia - wszystkie wliczają się do ogólnego zapasu (2), który możesz zobaczyć w prawym górnym rogu mapy.

k2

Aby nie liczyć tylko na szczęście, w poszukiwaniu kwiatów możesz skorzystać z pomocy wiatru. Wjedź na mapę, naciskając Options, a potem naciśnij strzałkę w prawo, by wybrać cel przewodniego wiatru (3). W nowym menu wybierz kwiaty - nieodkryte (4). Będziesz musiał wyposażyć się w ubranie wędrowca, ale stanie się to automatycznie.

k3

Teraz wiatr będzie cię prowadził zawsze do najbliższego kwiatu, więc w kilka minut będziesz w stanie zebrać bardzo dużo roślin.

Następnie: Ghost of Tsushima - jak odbijać strzały

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - najlepsza zbroja, pancerz i strój

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami