Zwiastun Dirt 5 przybliża zawartość gry - lokacje, zawody i funkcje

Dla fanów błota i kurzu.

Przedstawiciele Codemasters przygotowali nowy trailer Dirt 5. Zwiastun skupia się na ekspresowym przybliżeniu zawartości, na którą mogą liczyć gracze - a i tak nie wymienia wszystkich elementów.

Ścigać będziemy się na torach w USA, Maroko, Brazylii czy Norwegii, w różnych rodzajach zawodów, podzielonych według klas pojazdów. Kategorii aut jest aż trzynaście. To między innymi nietypowe rock-bouncery i pre-runnery, ale też tradycyjne samochody rajdowe.

Dirt 5 to też różnorodne tryby gry. Wyścigi na okrągłych torach, przejazdy nieoznakowanymi trasami, rallycross i inne. Niektórych ucieszy też zapewne powrót Gymkhany - gdzie popiszemy się sztuczkami, driftem i kręceniem bączków.

Gra zaoferuje także split-screen oraz tryb fotograficzny. Premiera 9 października na PC i konsolach - nabywcy wersji na platformy obecnej generacji, za darmo zagrają na PS5 lub Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami