Microsoft Flight Simulator w Polsce z wydaniem pudełkowym i polską wersją językową

W planach dwie edycje.

Firma Koch Media Poland poinformowała, że w Polsce wyda pudełkową edycję Microsoft Flight Simulator na PC. Tytuł - tak jak na całym świecie - zadebiutuje 18 sierpnia.

Potwierdzono również, że gra w naszym kraju ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy). Produkcja dostępna będzie na kilku płytach DVD, które nabywcy znajdą w opakowaniu.

W planach dwie edycje: standardowa i Premium Deluxe. W skład drugiej wejdzie nie tylko podstawowy tytuł, ale również 10 dodatkowych i szczegółowo odwzorowanych samolotów oraz 10 bonusowych lotnisk, w tym Amsterdam Schiphol i Londyn-Heathrow.

Produkcja to rozbudowany projekt, pozwalający latać samolotami nad Ziemią, którą wiernie odwzorowano z wykorzystaniem danych z wyszukiwarki internetowej Bing. Autorzy obiecują realistyczną rozgrywkę, z zaawansowanym systemem pogody.

microsoft_flight_simulator_pudelkowe_wydanie
Pudełkowe wydanie Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator na PC w dniu premiery trafi też do oferty Xbox Game Pass. Powstaje też wydanie konsolowe - niewykluczone, że ukaże się wraz z debiutem Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami