Microsoft Flight Simulator w Polsce z wydaniem pudełkowym i polską wersją językową

W planach dwie edycje.

Firma Koch Media Poland poinformowała, że w Polsce wyda pudełkową edycję Microsoft Flight Simulator na PC. Tytuł - tak jak na całym świecie - zadebiutuje 18 sierpnia.

Potwierdzono również, że gra w naszym kraju ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy). Produkcja dostępna będzie na kilku płytach DVD, które nabywcy znajdą w opakowaniu.

W planach dwie edycje: standardowa i Premium Deluxe. W skład drugiej wejdzie nie tylko podstawowy tytuł, ale również 10 dodatkowych i szczegółowo odwzorowanych samolotów oraz 10 bonusowych lotnisk, w tym Amsterdam Schiphol i Londyn-Heathrow.

Produkcja to rozbudowany projekt, pozwalający latać samolotami nad Ziemią, którą wiernie odwzorowano z wykorzystaniem danych z wyszukiwarki internetowej Bing. Autorzy obiecują realistyczną rozgrywkę, z zaawansowanym systemem pogody.

microsoft_flight_simulator_pudelkowe_wydanie
Pudełkowe wydanie Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator na PC w dniu premiery trafi też do oferty Xbox Game Pass. Powstaje też wydanie konsolowe - niewykluczone, że ukaże się wraz z debiutem Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami