GTA Online - jak odzyskać zniszczony pojazd

Zobacz, jak zdobyć samochód zastępczy, po zniszczeniu swojego auta.

Każdy gracz posiada w Grand Theft Auto Online swoje własne, często modyfikowane samochody, na które wydał sporo gotówki. Co w sytuacji, w której pojazd zostanie zniszczony. Jak go odzyskać nie wydając fortuny, by jednocześnie zachować wszelkie zainstalowane w nim ulepszenia? Kwestię te wyjaśniamy w niniejszym rozdziale.

Problem ten tyczy się wyłącznie samochodów, które poddaliśmy modyfikacjom - w których zainstalowaliśmy nadajnik i dla których wykupiliśmy ubezpieczenie. Temat ten szczegółowo opisujemy w rozdziale modyfikowanie samochodów.

Jeśli posiadasz tego typu samochód, prędzej czy później ulegnie on całkowitemu zniszczeniu - z rąk sztucznej inteligencji bądź innych graczy albo w momencie zatopienia w rzece. Wtedy też na ekranie wyświetli się stosowny komunikat (1) informujący cię o całym zajściu: "Twój pojazd został zniszczony. Możesz zadzwonić do Mors Mutual Insurance, żeby zgłosić roszczenie."

046

W tej sytuacji możesz zadzwonić do Mors Mutual Insurance by zgłosić sprawę i otrzymać pojazd zastępczy. W tym celu wyciągnij telefon za pomocą środkowego przycisku mszy (d-pad w górę w przypadku wersji na konsole) i wejdź w usługę Kontakty (2).

Przewiń listę w dół i wybierz opcję Mors Mutual Insurance (3) i kliknij by rozpocząć rozmowę. Po kilkunastu sekundach ta automatycznie dobiegnie końca, a ty otrzymasz informację, iż auto gotowe jest do odbioru na parkingu wspomnianej firmy.

047

Warto teraz skorzystać z GPS-u by namierzyć parking Mors Mutual Insurance. Wywołaj okno interakcji i przy GPS wybierz Mors Mutual (4). Po zaakceptowaniu wyboru na mini-mapie wyświetli się droga do celu. Jeśli nie wiesz jak korzystać z systemu nawigacji, zajrzyj do rozdziału jak korzystać z GPS.

048

Gdy dotrzesz na miejsce to zauważysz, że twoje auto stoi zaparkowane przy ulicy (5). Wystarczy tylko do niego wsiąść i móc na nowo cieszyć się własnym pojazdem.

049

Pamiętaj jednak o tym, że pojazd odzyskasz w ten sposób wyłącznie wtedy, jeśli zainstalowany jest w nim nadajnik i wykupione ulepszenie. Jeśli tego wcześniej nie dokonasz, samochód - i wszystkie powiązane z nim ulepszenia - przepadnie.

Następnie: GTA Online - telefon: jak korzystać

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - tryb FPP: jak uruchomić

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami