Film Uncharted w końcu powstanie? Rozpoczęły się zdjęcia

Ujawnił Tom Holland.

Wygląda na to, że zapowiedziany ponad 10 lat temu film na podstawie Uncharted ostatecznie powstanie. Dzisiaj rozpoczęły się zdjęcia do produkcji, o czym poinformował odtwórca roli Nathana Drake'a - Tom Holland.

Aktor (wcielający się między innymi w Spider-Mana) opublikował na Instagramie fotografię z napisem „Nate”, czyli zdrobniałym imieniem swojego bohatera. Do zdjęcia dołączył wpis o treści „dzień pierwszy [nagrań - red.]”, z hashtagiem „#uncharted”.

uncharted_film_tom_holland
Wpis Toma Hollanda na Instagramie

Losy ekranizacji są dość zawiłe. Pierwsze informacje o projekcie pojawiły się w 2009 roku. Od tamtej pory wielokrotnie zmieniały się koncepcje na film, a także reżyserzy - teraz za obraz odpowiada Ruben Fleischer (twórca „Venoma”), który jest siódmą osobą na tym stanowisku.

Według obecnych założeń, produkcja opowie o młodości Nathana Drake'a, w którego wcieli się właśnie Tom Holland. Poszukiwaczowi przygód towarzyszyć będzie Victor „Sully” Sullivan - w tej roli ujrzymy Marka Wahlberga, który w jednej z wcześniejszych wersji scenariusza miał zagrać samego Nathana.

Film na podstawie Uncharted na ekrany amerykańskich kin wejdzie niemalże za rok - 16 lipca 2021 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami