Techland nie porzuca Dying Light - w planach kolejne dodatki

Firma zamierza dalej rozwijać grę z 2015 roku.

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się Hellraid, czyli nowe DLC do gry Dying Light z 2015 roku. Twórcy produkcji zapewniają, że to nie koniec, ponieważ mają w planach kolejne dodatki.

Informację przekazała - w wywiadzie udzielonym dziennikarzom z serwisu Gamecrate - Ola Sondej, która w Techlandzie jest odpowiedzialna za działania marketingowe.

- Nie uważamy Hellraid za ostatnie DLC, ponieważ mamy w planach dalszy rozwój Dying Light - wyjaśniła przedstawicielka polskiej firmy. Nie ujawniła jednak żadnych szczegółów na temat dodatkowych treści do gry.

Techland obecnie pracuje nad pełnoprawną kontynuacją produkcji. Początkowo tytuł miał ukazać się wiosną 2020 roku, ale kilka miesięcy temu premierę przesunięto. Nowego terminu debiutu na razie nie ujawniono.

hellraid_dlc_dying_light
Szkielety to nowi przeciwnicy z dodatku Hellraid

Wspomniany dodatek Hellraid ukaże się 23 lipca. Rozszerzenie inspirowane jest wcześniejszym, ae skasowanym projektem Techlandu o tej samej nazwie - gracze trafiają do wymiaru opanowanego przez chodzące szkielety i inne potwory.

Źródło: Gamecrate

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami