Najazd klaunów w Red Dead Online - sfrustrowani gracze domagają się nowej zawartości

Nietypowa akcja fanów.

Użytkownicy Red Dead Online rozpoczęli niecodzienną akcję, w ramach której przebierają swoje postacie za klaunów. Zorganizowane przez fanów wydarzenie to sposób wywarcia na Rockstar Games presji i skłonienia studia, by dodało do gry kolejne treści.

Ostatnia duża aktualizacja wieloosobowego modułu Red Dead Redemption 2 - o nazwie Bimbrownicy - ukazała się w grudniu ubiegłego roku, a więc około siedem miesięcy temu. Gracze są sfrustrowani brakiem nowości, czemu dają wyraz.

„Jesteśmy klaunami, wierząc, że wreszcie otrzymamy aktualizację, więc postanowiliśmy przebrać się za nich w grze” - napisał jeden z moderatorów dedykowanego Red Dead Online serwera Discord, którego użytkownicy są organizatorami akcji.

Red Dead Circus. from r/reddeadfashion

Na forum Reddit i Twitterze gracze publikują screeny i fotografie, na których prezentują własne postacie w przebraniu klaunów. Przykładowe nagranie przedstawia grupkę cyrkowych błaznów na ulicach miasteczka Valentine.

Valentine, but everyone is a CLOWN from r/RedDeadOnline
More clowns arriving in RedDeadOnline to get ready for tomorrow's update from r/RedDeadOnline

Wydarzenie potrwa do 16 lipca, a zainteresowani udziałem użytkownicy mogą zakładać kostiumy także mimów i zwykłych akrobatów. To nie pierwszy raz, gdy w sieciowych produkcjach Rockstara fani organizują oddolne wydarzenia. Jakiś czas temu w GTA Online odbyła się zaciekła wojna kosmitów.

Źródło: PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami