Halo 3 już dostępne na PC

Na Steamie i w aplikacji Xbox.

Jeden z najbardziej kultowych i najwyżej ocenianych shooterów w historii - Halo 3 - debiutuje dzisiaj na PC. Grę można już kupić na Steamie. Abonenci Game Pass też mogą już pobrać strzelankę w aplikacji Xbox.

Trzecia część serii jest oczywiście nowym elementem Halo: The Master Chief Collection. Jeśli nie posiadamy jeszcze zainstalowanej kolekcji, musimy przygotować się na pobieranie ponad 100 GB plików - przynajmniej w Xbox Game Pass. Steam pozwala pobrać każdą grę osobno.

Halo 3 zadebiutowało na Xboksie 360 w 2007, znacznie rozbudowując to, co oferowały poprzednie odsłony. Na wyjątkowo pozytywne przyjęcie gry wpłynął między innymi dodatek pełnej kooperacji sieciowej w kampanii czy wprowadzenie edytora map Forge.

Premiera wersji PC jest o tyle istotna, że pozwoli niektórym dokończyć fabularną trylogię. Dwie pierwsze części cyklu były już wcześniej dostępne na komputerach.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami