GTA Online - wydarzenia na mapie świata i nagrody

Jak wygrać w wydarzeniach losowych, potencjalne nagrody.

Świat w GTA Online ciągle żyje. Rozbijają się po nim inni gracze wykonując misje i walcząc ze sobą. Co jakiś czas także pojawiają się losowe wydarzenia, w których automatycznie biorą udział wszyscy na serwerze. Czym są wydarzenia, jak w nich wygrać i jakie są tego potencjalne benefity - na te pytania odpowiadamy w niniejszym rozdziale.

O wydarzeniu poinformowany zostaniesz na kilkanaście sekund przed jego rozpoczęciem. Nie potrzeba z twojej strony żadnej ingerencji - automatycznie zostaniesz do niego dodany i będziesz brał w nim udział.

U dołu ekranu wyświetli się informacja o tym, co musisz zrobić (1), by wygrać w wydarzeniu. W prawym dolnym rogu ekranu znajdziesz z kolei tablicę wyników (2), z trójką najlepszych graczy, twoim aktualnym wynikiem i rekordem, a także czasem do końca wydarzenia.

043

By wygrać, musisz po prostu wykonać określoną na ekranie czynność. Może to być przejechanie możliwie najdłuższego dystansu bez kraksy, skok z wysokości bez zabicia postaci czy najdłuższy wykonany skok pojazdem. Za twoje wyniki zostaniesz nagrodzony po upływie czasu. Jeśli dodatkowo uda ci się wygrać, otrzymasz potężny zastrzyk punktów doświadczenia (3) i sporo gotówki (4) - a także satysfakcję z bycia najlepszym.

044

Podczas wydarzeń warto sobie uzmysłowić, iż nie zawsze dasz radę wygrać. Wszystko zależy od tego, w jakim miejscu będziesz w momencie jego startu. Jeśli zadanie polega na przejechaniu najdłuższego dystansu bez kraksy, a ty akurat będziesz na autostradzie, to wygraną masz najpewniej w kieszeni.

Jeśli jednak jesteś na tej autostradzie, a celem misji jest lot samolotem - nie masz raczej co liczyć na sensowny wynik. Traktuj więc te aktywności jak coś dodatkowego, co pozwoli zyskać punkty doświadczenia i pieniądze - ale co nie jest sprawą życia i śmierci.

Następnie: GTA Online - tryb FPP: jak uruchomić

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - jak uciec policji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami