GTA Online - napad na sklep

Jak napaść na sklep, korzyści z napadu.

W GTA Online gracz ma możliwość podjęcia się wielu niezgodnych z prawem czynności, a jedną z nich są napady na sklepy. W niniejszym rozdziale przedstawiamy jak dokonać napadu, jakie są z tego korzyści i jakie wiążą się z tym uczynkiem konsekwencje.

Napadów dokonać możesz w ściśle określonych miejscach. Tego typu obiekty oznaczone są na mini-mapie ikonką koszyka (1). Po wejściu do środka wystarczy wybrać z paska dowolną broń i wycelować w sprzedawcę.

037

Gdy tylko to uczynisz, postać zacznie pakować pieniądze z kasy do worka. Przebieg tego procesu odzwierciedlony jest przez pasek Zastraszania (2) widoczny w prawym dolnym rogu ekranu. Gdy się zapełni, sprzedawca rzuci worek z kasą i będzie można go zebrać.

038

By nie było jednak za łatwo, gdy tylko wyciągniesz broń zaczną ścigać cię policjanci. Co więcej, z miejsca otrzymasz 2 gwiazdki (3). Policjanci najpewniej będą czekać na ciebie na zewnątrz zanim w ogóle wyjdziesz z budynku ze zdobytą gotówką.

039

Teraz twoim celem jest po prostu ucieczka przed stróżami prawa. Czynność tę szczegółowo opisujemy w rozdziale jak uciec policji.

Następnie: GTA Online - jak uciec policji

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - łapanie zbiegów, zadania dla Maude

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami