GTA Online - modyfikowanie samochodów

Jak odblokować Los Santos Customs, tuningowanie samochodów.

Samochody pełnią istotną rolę w serii GTA, nie inaczej jest w przypadku GTA Online. Znacznie ułatwią ci poruszanie się po mieście, a do sporej części misji nie będziesz w stanie podejść bez ich użycia. W tym rozdziale przedstawiamy sposób na odblokowanie Los Santos Customs, serii warsztatów, które służą do ulepszania pojazdów.

By odblokować Los Santos Customs musisz po prostu poczekać na telefon od Simeona (1) - odezwie się on do ciebie sam, po kilkudziesięciu minutach rozgrywki. Jeśli udało ci się już osiągnąć 5-6 rangę, a wspomniana postać nie zadzwoniła, warto wyjść i na nowo wejść do gry - czasami wydarzenie to się zawiesza i pojawi się dopiero po przelogowaniu.

007

Po rozmowie z Simeonem otrzymasz namiar na warsztaty Los Santos Customs. Otwórz okno interakcji klawiszem M (w przypadku wersji konsolowych to odpowiednio select dla PS3, touchpad dla PS4, back dla Xbox 360 i pause dla Xbox One) i przy opcji GPS wybierz Tuning (2). Potwierdź wybór i podążaj wzdłuż trasy (3) na mini-mapie by dotrzeć do najbliższego warsztatu.

008

Podjedź pod niebieski drzwi garażowe (4), a gdy te się otworzą wjedź autem do środka, by rozpocząć proces modyfikowania pojazdu.

009

Rzeczą wartą szczególnej uwagi jest zabezpieczenie samochodu i założenie do niego nadajnika. W tym celu wejdź w opcję Zapobieganie utracie / kradzieży (5). Wewnątrz znajdziesz opcję założenia nadajnika do samochodu - dzięki temu będzie on cały czas widoczny na mapie świata, pojawiał będzie się także przy twojej postaci po wejściu do gry. Drugą opcją jest wykup ubezpieczenia - w przypadku całkowitego zniszczenia samochodu, otrzymasz darmowy pojazd zastępczy.

010

Pozostałe ulepszenia pozwalają na modyfikowanie wyglądu pojazdu poprzez założenie nowych części czy zmianę lakieru. Można także podrasować osiągi samochodu - poprawić zawieszenie, przyspieszenie, prędkość maksymalną czy zamontować nitro. Wszystkie te elementy odblokowują się wraz z postępami w grze.

Następnie: GTA Online - kupowanie broni, jak kupić broń

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - bank: wpłacanie i wypłacanie gotówki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami