GTA Online - łapanie zbiegów, zadania dla Maude

Zobacz, jak wykonać zlecenia dla Maude, ścigać zbiegów i zdobyć unikalny toporek.

W GTA Online gracz podjąć może się dziesiątek różnych aktywności, a jedną z nich jest ściganie zbiegów na zlecenie Maude. W niniejszym rozdziale wyjaśniamy jak wziąć udział w tych prostych, lecz pozwalających szybko zdobyć gotówkę i doświadczenie zleceniach.

Po kilkudziesięciu minutach od rozpoczęcia gry w GTA Online odezwie się do ciebie Maude, jedna z postaci zlecających zadania i oznajmi, że będzie mieć dla ciebie trochę dodatkowej pracy. Po kolejnej godzinie gry odezwie się na nowo, wysyłając ci jednocześnie maila z pierwszym zleceniem. By go odczytać, wyciągnij telefon środkowym przyciskiem myszy (d-pad w górę w przypadku wersji konsolowych) i wejdź w zakładkę E-mail (1).

027

Znajdziesz tam mail od Maude (2) - kliknij na niego, by poznać szczegóły zlecenia. Możesz przewinąć ekran w dół, by zobaczyć zdjęcie poszukiwanej osoby, choć nie jest to konieczne do wykonania zadania.

028

Udaj się teraz do miejsca pobytu zbiega wskazanego przez Maude. W tym celu wykorzystaj GPS i z listy dostępnych opcji wybierz Zbieg (3) i skieruj się do wskazanego miejsca. Zajrzyj do rozdziału jak korzystać z GPS-u jeśli nie wiesz jak korzystać z systemu nawigacji w grze.

029

Po dotarciu do celu zauważysz na mini-mapie zabarwiony na żółto obszar (4). W jego obrębie znajdziesz poszukiwanego zbiega. Rozpocznij przeszukiwanie obszaru, a w trakcie marszu usłyszysz dźwięki dzwonów - im bliżej będziesz do celu, tym będą głośniejsze.

030

Gdy uda ci się zbliżyć do poszukiwanego zbiega, obszar na mini-mapie zniknie, a sam zbir oznaczony zostanie na czerwono (5). W tym momencie masz dwie opcje - możesz zastrzelić zbiega, by natychmiast zakończyć zadanie, za co dostaniesz 5,000$, możesz też pojmać go i odprowadzić do Maude. Druga opcja pozwoli zyskać podwójną nagrodę, czyli 10,000$.

031

Jeśli zdecydujesz się odprowadzić zbiega, musisz wpierw zmusić go do poddania się. W tym celu wystarczy go postrzelić - w stopę, nogę bądź rękę. Po pojedynczej kuli wróg spanikuje i się podda (6). Idź teraz po prostu do samochodu, a poszukiwany wsiądzie razem z tobą. Na GPS wybierz opcję Maude i udaj się do kobiety, by zakończyć zadanie i zainkasować niezłą sumkę.

032

Do odprowadzenia bądź zabicia jest łącznie 5 zbiegów. Gdy tego dokonasz, otrzymasz od Maude nagrodę w postaci ukrytego skarbu. By go namierzyć, otwórz menu opcji, a następnie wejdź do sekcji Mapa (7).

033

Jedź kamerą do północnej części wyspy, by znaleźć tam ikonkę skarbu (8). Kliknij na nią i wyznacz trasę, a następnie udaj się do wskazanego miejsca.

034

Wejdź do oznakowanej na mapie stodoły i zlokalizuj znajdującą się wewnątrz drabinę (9). Wdrap się po niej na górę na wyższe piętro.

035

Odwróć się w prawo i udaj się do końca kładki, gdzie znajdziesz poszukiwany skarb (10). Po jego otwarciu otrzymasz unikatową broń do walki wręcz - Kamienny toporek - i zakończysz tę serię zadań.

036

Łapanie zbiegów to świetny sposób na pozyskanie do 50,000$ w ciągu kilkudziesięciu minut, warto wiec podjąć się tego zadania na samym początku przygody z GTA Online.

Następnie: GTA Online - napad na sklep

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - jak zmienić wygląd postaci

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami