GTA Online - jak zmienić wygląd postaci

Zmiana fryzury, koloru oczu, brwi i makijażu.

Gracz spędzi w GTA Online dziesiątki bądź nawet setki godzin, jeśli będzie chciał odblokować całą zawartość tej szalenie rozbudowanej produkcji. Przez ten czas z pewnością zechce zmienić wygląd swojej postaci. W niniejszym rozdziale wyjaśniamy jak zmienić włosy, brwi, kolor oczu i makijaż postaci.

Wszystkie te rzeczy zmienić możemy w jednym z wielu salonów fryzjerskich w świecie gry. By się do niego dostać wykorzystaj GPS, wskaż Salon Fryzjerski (1) i zaakceptuj wybór. Jeśli nie wiesz jak korzystać z nawigacji, zajrzyj do rozdziału jak korzystać z GPS. gdzie opisujemy tę mechanikę.

024

Po dotarciu na miejsce wejdź do budynku i podejdź do jednego ze stojących przy lustrach foteli (2). Następnie wejdź z nim w interakcję, by rozpocząć proces modyfikowania wyglądu postaci.

025

W nowo otwartym oknie będziesz mieć kilka opcji do wyboru (3), dzięki którym zmienisz włosy i brwi postaci, a także nałożysz na twarz farbę bądź makijaż. Opcja założenia soczewek pozwala zmienić kolor oczu postaci.

026

Podczas wizyty u fryzjera możesz dowolnie zmieniać te parametry. Warto jednak uważać z niektórymi opcjami, gdyż mogą kosztować krocie - tyczy się to szczególnie bardziej egzotycznych kolorów soczewek.

Następnie: GTA Online - łapanie zbiegów, zadania dla Maude

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - jak kupić ubrania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami