GTA Online - jak kupić ubrania

Kupowanie i zmiana ubrania postaci.

W GTA Online znajdziesz całe zatrzęsienie ubrań i różnorakich akcesoriów, zarówno standardowych jak i tych związanych z niektórymi stylami rozgrywki. W tym rozdziale wyjaśniamy gdzie kupić ubrania i jak wyposażyć w nie postać.

Ubrania i akcesoria w GTA Online można wyłącznie kupić - nie da się ich znaleźć leżących na ulicy. W celu zakupu ustaw na GPS lokalizację Ubrania (1) i potwierdź wybór. Mechanikę GPS-u wyjaśniamy w rozdziale jak korzystać z GPS.

020

Udaj się do miejsca wskazanego przez nawigację i wejdź do budynku (2). Pamiętaj, iż system wyznaczy trasę do najbliższego tego typu punktu - a wygląd samego budynku będzie inny, w zależności od dzielnicy mapy, w której się akurat znajdujesz.

021

Zbliż się do dowolnego stoiska z ciuchami, a w lewym górnym rogu ekranu wyświetli się komunikat (3) informujący, że możesz wejść z nim w interakcję, by przejrzeć ubrania. Rodzaj dostępnych ciuchów zależeć będzie od stoiska, do którego podejdziesz - o czym poinformowany zostaniesz przez wspomniany komunikat.

022

Sam proces kupowania ubrań jest bajecznie prosty. Musisz tylko wskazać interesujący cię przedmiot (4), a następnie wcisnąć przycisk odpowiedzialny za zakup (5). Ubranie automatycznie zostanie kupione i założone na twoją postać. Jeśli przy danym ciuchu będzie ikonka kłódki (6), oznacza to, iż nie spełniasz wymagań (jak poziom, wykonane misje czy ukończone wyzwanie) by go kupić.

023

Nie ma w grze żadnego limitu ubrań, które posiadać może twoja postać. Kupuj je jednak z umiarem - część z ciuchów jest piekielnie droga i bardzo szybko pozbawić może cię całej zgromadzonej gotówki.

Następnie: GTA Online - jak zmienić wygląd postaci

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - jak korzystać z GPS

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami