GTA Online - jak korzystać z GPS

Nawigacja przy pomocy GPS, automatyczne wyznaczanie trasy.

Mapa w GTA Online jest spora. Co więcej, znajdują się na niej setki znaczników misji, wydarzeń czy miejsc wartych uwagi. By łatwiej odnaleźć się w tym wszystkim wykorzystać możesz system GPS - co omawiamy w niniejszym rozdziale.

System GPS w GTA Online działa tak jak w realnym świecie - umożliwi ci szybkie wyznaczenie trasy do wskazanego celu. By skorzystać z GPS-u, otwórz okno interakcji za pomocą klawisza M (w przypadku wersji konsolowych to odpowiednio select dla PS3, touchpad dla PS4, back dla Xbox 360 i pause dla Xbox One).

Na ekranie wyświetli się wspomniane okno interakcji. Ciebie interesuje pozycja na samej górze, czyli GPS (1). Możesz wybrać tutaj miejsce, do którego prowadzić będzie system nawigacji. Po akceptacji danego miejsca, na mini-mapie pojawi się fioletowa linia (2), która odzwierciedla trasę do wskazanego punktu.

017

Trasę wyznaczyć możesz także z poziomu mapy świata. W tym celu otwórz opcje gry, a następnie wejdź w zakładkę Mapa (3).

018

Okno zmieni nieznacznie wygląd, a ty będziesz w stanie swobodnie poruszać się po mapie świata. Wskaż celownikiem (4) miejsce, do którego chcesz się udać, a następnie wciśnij przycisk do wyznaczenia punktu trasy (5). Gdy to uczynisz, na mapie pojawi się znana ci fioletowa linia.

019

System nawigacji nie zadziała w dwóch przypadkach - gdy nie będziesz siedzieć w samochodzie i gdy wjedziesz do długiego tunelu, który zerwie sygnał nadajnika.

Następnie: GTA Online - jak kupić ubrania

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - kupowanie broni, jak kupić broń

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami