GTA Online - bank: wpłacanie i wypłacanie gotówki

Zabezpieczanie pieniędzy przed kradzieżą.

Gotówka w GTA Online jest niezwykle ważna - to z jej pomocą kupisz broń i wyposażenie, pojazdy, rozmaite posiadłości i weźmiesz udział w różnych aktywnościach. Paść może ona jednak łupem innego gracza. Jak zabezpieczyć się przed utratą gotówki? Wyjaśniamy to w niniejszym rozdziale.

Dostępną gotówkę (1) sprawdzić możesz w prawym górnym rogu ekranu. Tuż pod tą wartością znajdziesz informację o gotówce zabezpieczonej w banku (2). Jeśli chodzi o płatności, nie ma znaczenia, gdzie masz gotówkę - nie licząc prostytutek i taksówek, za wszystko płacić możesz bezgotówkowo, pieniędzmi zdeponowanymi w banku.

001

Miejsce przechowywania pieniędzy ma jednak znaczenie w kwestii bezpieczeństwa. W momencie śmierci z rąk innego gracza, utracisz gotówkę przenoszoną przez postać. By zabezpieczyć pieniądze w banku, wykorzystać możesz telefon.

W tym celu wyciągnij telefon za pomocą środkowego przycisku myszy (d-pad w górę w przypadku wersji konsolowych i gry na padzie) i wejdź w usługę Internet (3).

002

Znaleźć musisz usługę Maze Bank. Możesz poszukać jej w zakładce Pieniądze i Usługi (4), prościej jednak wpisać w pole wyszukiwarki (5) frazę „bank” i wybrać ją z listy wyników.

003

W nowym oknie do wyboru są trzy opcje. Jeśli zechcesz wpłacić pieniądze na konto bankowe, wybierz przycisk Wpłać (6), jeśli z kolei wypłacić to naturalnie Wypłać (7). Jeśli chcesz przejrzeć historię wszystkich transakcji, wybierz Zapis transakcji (8). W oknie tym widać także aktualny stan konta (9).

004

Z banku korzystać można bez użycia telefonu, za sprawą rozrzuconych po świecie gry bankomatów. By jakiś znaleźć, otwórz okno interakcji klawiszem M (w przypadku wersji konsolowych to odpowiednio select dla PS3, touchpad dla PS4, back dla Xbox 360 i pause dla Xbox One) i przy opcji GPS wybierz Bankomat (10). Potwierdź wybór, by na mini-mapie wyświetliła się trasa (11).

005

Po dotarciu na miejsce musisz po prostu wejść w interakcję z bankomatem (12), po czym wyświetlone zostaną te same informacje, jak w przypadku bankowości poprzez telefon.

006

Zabezpieczanie gotówki w GTA Online jest kluczowe, szczególnie, jeśli właśnie udało ci się ukończyć misję, za którą otrzymałeś sowite wynagrodzenie. Metoda bankowości nie ma tutaj znaczenia - wygodniej i bezpieczniej korzystać z telefonu, gdyż czynność wykonać możesz w kilka sekund i nie ryzykujesz podczas jazdy do bankomatu.

Następnie: GTA Online - modyfikowanie samochodów

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami