Assassin's Creed Valhalla - nowe wideo ujawnia, jak działa natychmiastowa eliminacja ukrytym ostrzem

Sekwencja QTE.

Internauta o pseudonimie PrestigelsKey opublikował gameplay z Assassin's Creed Valhalla. Wideo przedstawia, jak będą działały natychmiastowe eliminacje przeciwników ukrytym ostrzem.

O powrocie słynnej broni twórcy mówili już jakiś czas temu, podkreślając, że tak jak w starszych odsłonach cyklu otrzymamy możliwość zlikwidowania wrogów jednym ciosem - także bossów. Faktycznie, co prezentuje wspomniany film w około 18. minucie.

Wzorem poprzednich części, kiedy gracz niepostrzeżenie zbliży się do przeciwnika, może wykonać atak z zaskoczenia. Tym razem jednak aby zakończył się pełnym sukcesem, trzeba ukończyć wyzwanie w formie sekwencji QTE. Jeżeli się uda, nieprzyjaciel zginie, w przeciwnym razie - utraci tylko fragment zdrowia.

Według wcześniejszych informacji, możliwość skorzystania z natychmiastowej eliminacji za pomocą ukrytego ostrza pojawi się dopiero po odblokowaniu stosownej umiejętności w trakcie rozgrywki.

ac_valhalla_widoki
Zwiedzimy różne rejony Anglii

Assassin's Creed Valhalla ukaże się 17 listopada na PC, PS4 i Xbox One. W późniejszym terminie trafi na nowe konsole, czyli PS5 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami