Ujawniono wygląd nowych pudełek gier na Xbox Series X i Xbox One

Na pierwszy ogień Far Cry 6.

Na forum ResetEra opublikowano projekt okładki Far Cry 6, tym samym ujawniając, jak wyglądać będą pudełka tytułów, które uruchomić można zarówno na Xbox One, jak i na Xbox Series X.

Nad główną grafiką, na czarnym pasku umieszczono nazwy obydwu konsol. Nie zabrakło też wzmianki o HDR, rozdzielczości 4K i zoptymalizowaniu tytułu z myślą o konsoli nowej generacji.

fc6box

Dla porównania - okładka wersji na PlayStation 4 nie ujawnia możliwości uruchomienia gry na PS5, choć Ubisoft zapowiedziało już, że posiadacze Far Cry 6 uruchomią jeden egzemplarz na obydwu konsolach Sony.

Taki projekt może wskazywać, że wszystkie debiutujące jesienią i w przyszłości gry na Xbox One (nie tylko te od Microsoft Studios) będą tworzone z myślą o Series X.

Far Cry 6 debiutuje w lutym 2021 roku. Gracze trafią na wyspę Yara, gdzie pomogą wzniecić rewolucję i obalić dyktatora. Gra zaoferuje różnorodne lokacje - także miejskie.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami