Darmowe Hyper Scape od Ubisoftu dostępne dla każdego na PC

Ruszyła otwarta beta.

Hyper Scape - futurystyczna strzelanka battle royale od Ubisoftu - jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy konta Uplay na PC. Wystarczy zalogować się do aplikacji i pobrać grę.

Produkcja wyróżnia się przede wszystkim bardziej zręcznościowym stylem rozgrywki, przywodzącym na myśl klasyczne shootery typu Quake 3 czy Unreal Tournament. Postacie poruszają się szybko, możemy wykonywać podwójne skoki, a strzelanie bez korzystania z celownika często bywa efektywne.

Mapa też różni się od typowych lokacji z gier battle royale, bo cała bitwa toczy się w dużym, wirtualnym mieście. Nie ma tutaj dużych, otwartych przestrzeni. System wspinania się pozwala szybko dostać się na wyższe poziomy i biegać po dachach budynków.

Po wylądowaniu szukamy uzbrojenia, a także „hacków” - czyli wspomagających lub ofensywnych talentów, które mogą mocno pomóc w walce. Możemy na przykład rozstawić minę lub zmaterializować mur blokujący pociski.

hyeper
Walczymy w futurystycznym Paryżu

Hyper Scape trafi też w przyszłości na konsole, także na platformy nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami