Pokaz Ubisoftu - jak oglądać, stream na żywo

Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 i nie tylko.

Dziś wieczorem - 12 lipca - odbędzie się Ubisoft Forward, czyli organizowana przez francuską firmę internetowa prezentacja nadchodzących gier wydawcy. Start o 21:00.

Pokaz Ubisoftu - livestream, godz. 21:00:

Według oficjalnej rozpiski, pokaz potrwa około 45 minut. Przed głównym eventem - o 20:00 - rozpocznie się zaś tak zwane pre-show, a więc wydarzenie wprowadzające. Po konferencji zaplanowano zaś jeszcze podsumowanie, zapewne z omówieniem ujawnionych materiałów.

Warto zaznaczyć, że w trakcie Ubisoft Forward pojawi się możliwość zdobycia za darmo Watch Dogs 2 na PC - w trakcie prezentacji wystarczy zalogować się na swoje konto Uplay.

Jakie gry zobaczymy na pokazie Ubisoftu?

Przedstawiciele Ubisoftu ogłosili, że podczas wydarzenia przedstawi między innymi Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Hyper Space oraz aktualizację Ghost Recon Breakpoint z towarzyszami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Do tego Far Cry 6, którego istnienie ujawnił PS Store.

Firma zaprezentuje najprawdopodobniej materiały z wymienionych produkcji - w tym gameplaye. Nie zabraknie też zapewne informacji o datach premier niektórych pozycji, w tym terminu debiutu nowej odsłony cyklu o Asasynach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami