Twórcy CoD Warzone i Modern Warfare znoszą niesłusznie przyznane bany

Twierdzą poszkodowani.

Activision i Infinity Ward zniosło bany, które firmy nałożyły niesłusznie na niewinnych użytkowników Call of Duty Warzone i Modern Warfare.

Część graczy relacjonuje, że kilka dni temu ich konta permanentnie zablokowano. Twierdzili, że zostali ukarani bezpodstawnie, ponieważ w trakcie zabawy nigdy nie stosowali cheatów, czyli narzędzi umożliwiających uzyskanie nieuczciwej przewagi.

Polityka Activision teoretycznie wyklucza możliwość odwoływania się od stałych banów. Poszkodowani użytkownicy w mediach społecznościowych - między innymi na łamach forum Reddit - donoszą jednak, że nieoczekiwanie odzyskali dostęp do swoich profili.

Ani wspomniany wydawca, ani deweloperzy ze studia Infinity Ward nie wystosowali oświadczenia w tej sprawie. Niewykluczone, że po analizie konkretnych przypadków okazało się, że graczy faktycznie ukarano niesłusznie.

cod_warzone_bany_free
Call of Duty Warzone to darmowa odsłona serii - z trybem battle royale

Call of Duty Warzone i Modern Warfare ciągle zmaga się z oszustami. Twórcy starają się regularnie blokować nieuczciwych użytkowników, a także ograniczyć ich napływ - wprowadzono na przykład dwuetapową weryfikację przez SMS.

Źródło: Kotaku, Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami