Shadow Warrior 3 w akcji - fragmenty gameplayu w nowym zwiastunie

Dynamiczna walka bronią palną i kataną.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w trakcie pokazu Devolver Digital zaprezentowano zwiastun z pierwszymi ujęciami rozgrywki z polskiego Shadow Warrior 3.

Wideo przedstawia fragmenty dynamicznych starć. Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, kierowany przez gracza bohater korzysta zarówno z broni palnej, jak i białej, w tym swojej nieodłączonej katany. Walki są brutalne: postać rozcina oponentów na krwawe kawałki.

Z nagrania wynika, że w trakcie zabawy pojawi się możliwość stosowania arsenału pozostawionego przez przeciwników. Ponadto w potyczkach wykorzystamy elementy otoczenia, na przykład spychając wrogów na wirujące ostrza.

Nie zabraknie sekwencji zręcznościowych z bieganiem po ścianach na czele. Do tego linka z hakiem do szybkiego przemieszczania się po planszy, a także ściągania na nieprzyjaciół niebezpiecznych przedmiotów - na przykład wspomnianych ostrzy.

shadow_warrior_3_zwiastun_gameplay
Będzie krwawo

Shadow Warrior 3 ukaże się w 2021 roku na PC (innych platform na razie się nie wymienia). Za projekt odpowiadają deweloperzy z polskiego studia Flying Wild Hog. W samej produkcji ponownie wcielimy się w szoguna Lo Wanga.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami