Cyberpunk 2077 nie pojawi się w Xbox Game Pass - zapewnia CD Projekt Red

Studio reaguje na spekulacje.

Przedstawiciel CD Projekt Red zapewnił, że Cyberpunk 2077 nie pojawi się w dniu premiery w ofercie abonamentowej usługi Xbox Game Pass.

To reakcja na spekulacje Jeffa Grubba z serwisu VentureBeat. Dziennikarz prognozował, że Microsoft na potrzeby swojej subskrypcji może wykupić jakąś dużą produkcję, ponieważ to bardziej opłacalne niż rezerwacja konsolowej wyłączności. Za możliwą opcję podał projekt warszawskiej firmy.

„Musisz wybrać inny przykład, Jeff. Nie mamy planów związanych z Game Passem dla Cyberpunk 2077” - na Twitterze napisał Radosław Grabowski, który w CD Projekt Red odpowiada za kwestie marketingowe.

Wypowiedź dotyczyła jednak najprawdopodobniej tylko kwestii dodania gry w usłudze abonamentowej w dniu premiery tytułu. Nie można więc wykluczyć, że pozycja pojawi się w ofercie jakiś czas po debiucie.

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One, przy czym produkcję uruchomimy również na nowych konsolach - PS5 i Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami