PS5 w polskim sklepie - cena 2499 zł, premiera 20 listopada

AKTUALIZACJA: Jest też Xbox Series X. Ceny to najpewniej placeholdery.

Aktualizacja: W ofercie sklepu X-kom pojawił się też Xbox Series X. Cena na karcie produktu jest identyczna jak w przypadku PS5, więc wynosi 2499 zł. Sugeruje to, że wartość - w przypadku obu konsol - jest tylko tzw. placeholderem, czyli informacją tymczasową.

x1

Oryginalna wiadomość: W sklepie X-kom przez chwilę była możliwość zamówienia PlayStation 5. Teraz ofertę wygaszono, ale karta produktu pozostała aktywna. Wynika z niej, że konsola w wersji z napędem kosztuje 2499 zł.

Skontaktowaliśmy się ze sklepem, by potwierdzić szczegóły. Na infolinii otrzymaliśmy informację, że wysyłka rozpocznie się 20 listopada - może to oznaczać, że właśnie wtedy zadebiutuje nowa konsola Sony.

ps55
Konsoli nie można już zamówić, ale przez chwilę była taka możliwość

Na pytanie o cenę, przedstawicielka X-kom odpowiedziała, że „może się zmienić, ale nie musi”. Cena na poziomie 2499 zł byłaby zbliżona do wyników analizy Digital Foundry.

Sony nie potwierdziło jeszcze oficjalnie ani daty premiery, ani ceny PlayStation 5.

Źródło: X-kom

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami