[PLOTKA] Czarny model PS5 w rzekomych materiałach promocyjnych Sony

Pojawi się nie tylko biała wersja konsoli?

Użytkownik forum Resetera opublikował zdjęcie rzekomych materiałów promocyjnych od Sony. Fotografia przedstawia czarny model PS5.

Forumowicz o pseudonimie BarrBarr twierdzi, że pracuje w sklepie, który niedawno otrzymał ulotki marketingowe, z radami jak najlepiej reklamować sprzedawane produkty. Przedstawiają różne urządzenia japońskiej firmy, w tym telefon Xperia, aparat oraz właśnie konsolę z padem.

ps5_ulotka
Ulotka z czarnym modelem PS5 (źródło: Resetera)

PS5 ukazane jest jednak w innej wersji niż na oficjalnych wizualizacjach - nie w kolorze białym, a czarnym z czerwonymi motywami. W podobnej barwie utrzymany jest dołączany do sprzętu kontroler DualSense.

Niektórzy podważają jednak wiarygodność zaprezentowanych materiałów, zwracając uwagę, że podświetlenie pada powinno być niebieskie (jest czerwone). Internauta BarrBarr odpiera jednak zarzuty.

„Ulotki promocyjne są tylko dla naszego sklepu, by zachęcić nas do próby sprzedania większej liczby Xperii. Im więcej telefonów sprzedamy, tym większe mamy szanse na wygranie nagród. To nie żart, ale podejrzewam, że zmodyfikowali kolor, by pasował do innych produktów na grafice” - napisał.

Na razie nie wiadomo, czy - jeżeli faktycznie materiały są prawdziwe - czarny model PS5 trafi na rynek. Konsola ukaże się pod koniec 2020 roku, ale dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami