Crash Bandicoot zmierza na urządzenia mobilne - zapowiedziano nową grę

On the Run na iOS i Androida.

Należąca do Activision firma King oficjalnie zapowiedziała Crash Bandicoot: On the Run - nową odsłonę cyklu z sympatycznym jamrajem, ale na platformy mobilne.

Tytuł zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android, choć daty premiery nie ujawniono. Na oficjalnej stronie internetowej można dokonać wstępnej rejestracji, za co otrzymamy bonusową skórkę Blue Hyena z Crash Team Racing: Nitro-Fueled.

Gra to tak zwany endless runner, w którym postać automatycznie biegnie przed siebie, a gracz decyduje o kierunku ruchu i omija przeszkody, w odpowiednich momentach stukając w ekran. Odwiedzimy klasyczne dla serii etapy - między innymi Temple Ruins, Turtle Woods i Bear It.

Tak jak w standardowych odsłonach cyklu, na poszczególnych planszach nie zabraknie sekretnych dróg i ścieżek z tajemnicami do odkrycia. Do tego walki ze znanymi fanom bossami, wśród których pojawią się Scorporilla, Nitrus Brio, Nina Cortex i Dingodile.

crash_bandicoot_on_the_run01
Odwiedzimy różne lokacje

Gracze pokierują Crashem i jego siostrą Coco. Bohaterowie postarają się powstrzymać Dr. Neo Cortexa przed przejęciem kontroli nad multiwersum. W planach opcja personalizacji postaci, a także możliwość wybudowania bazy, którą gracze rozbudują, ulepszą i dostosują do własnych preferencji, co pozwoli zdobyć dodatkowe nagrody. Ponadto asynchroniczny multiplayer.

Produkcja jest pozycją Free to Play, co oznacza, że rozgrywka będzie darmowa, ale najprawdopodobniej twórcy zaimplementują opcjonalne mikropłatności.

Źródło: IGN, King

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami